Juhtkond

Sotsiaalministeeriumi tööd juhivad tervise- ja tööminister ning sotsiaalkaitseminister, tema tööd toetavad Sotsiaalministeeriumi kantsler ning juhtkonda kuuluvad asekantslerid.

Kontaktid

Nimetus Ametinimetus Üksus Telefon E-posti aadress
Peep Peterson tervise- ja tööminister Sotsiaalministeerium 6269 100

peep.peterson@sm.ee
Signe Riisalo sotsiaalkaitseminister Sotsiaalministeerium 6269 101

signe.riisalo@sm.ee
Maarjo Mändmaa kantsler Kantsleri vastutusvaldkond 6269 103

maarjo.mandmaa@sm.ee
Ulla Saar asekantsler Tööala asekantsleri vastutusvaldkond 6269 821

ulla.saar@sm.ee
Hanna Vseviov asekantsler Sotsiaalala asekantsleri vastutusvaldkond 6269 257

hanna.vseviov@sm.ee
Heidi Alasepp asekantsler Terviseala asekantsleri vastutusvaldkond 6269 120

heidi.alasepp@sm.ee
Nele Labi asekantsler Innovatsiooni vastutusvaldkond 7153 479

nele.labi@sm.ee

Viimati uuendatud 18.07.2022